مرکز پخش شنبلیله خشک درجه یک

مرکز پخش شنبلیله خشک درجه یک باعث شده تا خریداران امکان خریداری این محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب و مقرون به صرفه را داشته باشند.لذا شرکت پخش سبزی خشک و شنبلیله خشک درجه یک با عرضه و پخش این محصولات آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

مرکز پخش شنبلیله خشک درجه یک سبز آراد انواع سبزیجات خشک با کیفیت را که در بسته بندی های مختلف درسایزها و حجمهای گوناگون قرار گرفته بدون واسطه از طریق وب سایت اینترنتی در اختیار مشتر یان عزیز قرارمیدهد.تا بتوانند خرید آسانی را تجربه کنند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت شنبلیله خشک درجه یک

عوامل تاثیر گذار بر قیمت شنبلیله خشک درجه یک

عوامل تاثیر گذار بر قیمت شنبلیله خشک درجه یک، به چند چیز بستگی دارد.

تازگی سبزی تهیه شده

رنگآن سبز تازه باشد

کیفیت نحوه خشک شدن

فله ای یا بسته بندی بودن

میزان تقاضای مردم در بازار

تمام این موارد در قیمت شنبلیله خشک درجه یک تاثیر می گذارد.

نکته قابل توجه در این موضوع بایستی به آن اشاره نمود، میزان تقاضای این سبزی معطر در بازاربستگی به تازگی شنبلیله و با کیفیت بودن آن دارد.خرید شنبلیله خشک درجه یک در بسته بندی های استاندارد و بهداشتی می تواند به مراتب نسبت به نوع فله ای از قیمت بالاتری برخوردار باشد.

 و یتامین های شنبلیله خام

 و یتامین های شنبلیله خام

طییعت و مزاج شنبلیله گرم و خشک است .این گیاه سرشار از آنتی‌اکسیدان‌ها ویتامین ها، ویتامین B ویتامین D پتاسیم، کلسیم ،منگنز، فسفر، سلنیوم، بیوتین، کولین و آهن، فیبر است چند نمونه ازارزش غذایی شنبلیله عبارتند از:

۶ گرم چربی

۵۸ گرم کربوهیدرات

۲۳ گرم پروتئین

۲۵ گرم فیبر

پودر شنبلیله شامل بسیاری از مواد مغذی تقویت کننده سلامتی مانند فیبر غذایی ،پروتئین ویتامین ۱و۳و۲وB،ویتامین C،آهن ،مس و چربی‌های اشباع شده است ترکیبات موسیلاژو آلکالوئیدها مانند کولین و تریگونلین می باشد.

پودر شنبلیله از دانه های شنبلیله گرفته شده است .محل کشت اصلی این گیاه آسیای غربی و منطقه مدیترانه است .از این گیاه به عنوان ادویه خیارشور، ادویه کاری استفاده میشود.

به علاوه در برخی از بستنی ها ،آبنبات ها ،نوشیدنی ها و شامپوها و صابون ها و مواد آرایشی از این گیاه استفاده می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.