قیمت سبزیجات خشک عمده

قیمت سبزیجات خشک عمده برای خریداران بسیار به صرفه است زیرا می توانند این محصول را در حجم با خریداری نمایند. امروزه روش زندگی مردم تغییر نموده و ماشینی شدن به کارها سرعت بخشیده است.

مردم از قدیم عادت داشتند عادت داشتند که در فصل فراوانی سبزی را به روش‌های مختلف خشک نمایند. از این طریق می توانستند در فصل هایی از سال که محصولات مورد نظر کمیاب هستند، استفاده نمایند.

با توجه به تعداد جمعیت و زندگی آپارتمان نشینی بسیاری از فعالان تجاری در حوزه سبزی خشک شروع به فعالیت نمودند. آن ها انواع سبزیجات تازه را در زمان برداشت تهیه می نمایند. سپس توسط نیروهای انسانی و دستگاه های مکانیکی آن ها را پاک و شستشو می نمایند.

در مرحله بعد سبزیجات را در دستگاه های خشک کن طبق فرآیند خاص خشک  بوجاری می نمایند. این سبزیجات باید کاملاً خشک شود تا رطوبت  نداشته باشند زیرا از ماندگاری آن کاسته شده و کپک میزنند.

 این محصولات به صورت فله ای و یا بسته بندی، در وزن های متغیر روانه بازار می گردند. قیمت سبزیجات خشک عمده به مراتب به علت حجم بالای خرید از قیمت مناسب تری برخوردار است.

برای خشک کردن سبزیجات چند چیز بسیار حائز اهمیت است که مستقیماً روی قیمت این محصول تاثیر گذار است.

 حجم خرید 

کیفیت محصول از نظر حفظ ارزش غذایی در مقابل میکروب و کپک زدن 

فراوانی آن در همه فصول

 آسان بودن حمل و نقل

 قیمت سبزیجات خشک 

یک سری عوامل در قیمت سبزیجات خشک تاثیرگذار است.

 کیفیت  

نوع بسته بندی 

دارا بودن استانداردپ

 قیمت سبزیجات خشک

در زمینه کیفیت و قیمت این محصول بهترین کار بو کردن آن است زیرا هر چه قدر خوش عطر تر باشد، کیفیت آن بالاتر است. سبزی باید عاری از گل، چوب و ساقه باشد. توجه کردن به رنگ سبزی که فاقد زردی باشد و رنگ تیره ای نداشته باشد. وجود این موارد به ما تا حد زیادی برای خرید سبزیجات خشک با کیفیت همراه با قیمت مناسب کمک می کند.

 قیمت سبزیجات خشک

 سبزیجات خشک عمده

 سبزیجات خشک عمده

در بازار سبزیجات با کیفیت های گوناگون به فروش می رسد. سبزی خشک عمده به علت استفاده زیاد در کشور ما موجب شده تا این محصولات همیشه با قیمت مناسب در دسترس مردم قرار گیرد.

این سبزیجات خشک را می توان داخل بطری شیشه ای در بسته نگهداری نمود زیرا در مجاورت هوا رطوبت را جذب کرده و باعث خراب شدن سبزی می گردد. این محصولات حتما باید در در جای خشک و خنک مانند کابینت نگه داری شود. در حالی که سبزی تازه را میتوان در یخچال نگهداری نمود.

 قیمت سبزیجات خشک کیلویی 

 قیمت سبزیجات خشک کیلویی 

قیمت انواع سبزیجات خشک کیلویی از جمله شوید خشک به دلیل نوسانات زیادی که در بازار وجود دارد به صورت روزانه تعیین می شود. عوامل دیگری مانند ترکیبی یا تکی بودن سبزی خشک از اهمیت ویژه ای برخوردار است در اینجا به چند نمونه اشاره می کنیم.

 نسبت میزان برگ به ساقه

 روش خشک کردن سبزی 

روش به کار رفته در خشک کردن سبزی

نوع خرید به صورت مستقیم یا از طریق واسطه

کیفیت خود سبزی تازه مورد استفاده برای خشک کردن

ما در مجموعه بازرگانی سبزآراد به عنوان تولید کننده و توزیع کننده این محصول باعث حذف واسطه ها شده ایم. این اقدام باعث قیمت مناسب محصولات ما برای مشتریان گردیده است. مشتریان عزیز برای صرفه جویی و کم کردن هزینه می توانند از طریق فرم اینترنتی سفارش خود را برای خرید ثبت نمایند.

مشاورین ما در اولین فرصت، با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند تا خرید خوبی را تجربه نمایید.

 لیست سبزیجات خشک عمده

 لیست سبزیجات خشک عمده

لیست سبزیجات خشک عبارتند از سبزیجات تکی شامل نعنا، تره، ترخون ، مرزه، شوید، شوید، شنبلیله، گشنیز، پونه و غیره است. سبزیجات ترکیبی شامل پلو، کوکو، قلیه ماهی ، قورمه، آبگوشت، کوفته و دلمه می باشد.

این سبزیجات در میان مردم فوق العاده ارزشمند است. نعنا در صدر لیست قرار دارد. این سبزیجات دارای خواص شگفت انگیز و عطر خوبی می باشند.

برای تهیه انواع سبزیجات می توانید با مشاورین ما ارتباط بگیرید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.