قیمت سبزیجات خشک سوپر اعلا مستقیم از کارخانه

قیمت سبزیجات خشک سوپر اعلا مستقیم از کارخانه بسیار مناسب است زیرا حذف واسطه ها باعث می شود تا علاوه بر حفظ کیفیت بالای محصول، بتوان آن را با قیمت مناسب به خریداران عرضه نمود.

 سبزیجات خشک سوپر اعلا در بازرگانی سبز آراد دارای مجوز بهداشت و نشان سیب سلامت از سازمان غذا و دارو بوده و در محیط کاملا بهداشتی تولید می گردد.

ما سبزیجات خشک را با قیمت بسیار مناسب به صورت فله در کامپوزیت های ۱۰کیلویی و یا گونی های ۱۵ کیلویی و یا به صورت بسته بندی های ۱۸۰ گرمی و یک کیلو به بالا به مشتریان عزیز عرضه می نماییم.

این سبزیجات کاملاً تمیز و بهداشتی بدون ساقه، زردی ،خوش رنگ و خوش عطر می باشد که در اندازه های بلغور برگ و پودری تولید می‌شوند. یکی از مهم ترین ویژگی های محصولات خشک این است که رطوبت آن نباید از ۵ تا ۷ درجه سانتی گراد بیش تر باشد زیرا باعث فساد و کپک زدن می شود.

فرآیند تولیدات سبزیجات خشک سوپر اعلا

فرآیند تولیدات سبزیجات خشک سوپر اعلا

 انتخاب سبزیجات تازه و با کیفیت

 جدا کردن برگ از ساقه و بخش های اضافی

 شستشو و ضدعفونی در چندین مرحله که به صورت کاملا بهداشتی و اصولی صورت می گیرد 

خشک کردن سبزیجات با دستگاه های خشک کن صنعتی

 طبق سفارش مشتری محصول را آماده کردن

بررسی کیفیت و آنالیز مطابق با استاندارد و پارامترهای مدنظر مشتری 

پرتو دهی در صورت سفارش

بسته بندی های قابل ارائه

فرآیند تولیدات سبزیجات خشک سوپر اعلا

ظروف پت

نایلون 

ظروف درب دار

پاکت های مقوایی

کیسه های سفید رنگ ضد رطوبت

 قیمت سبزیجات خشک سوپر اعلا با توجه به نوع بسته بندی متغیر است. جهت خرید عمده می توانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم اینترنتی درخواست خود را ثبت نمایید.

 خواص فراوان سبزیجات خشک 

 خواص فراوان سبزیجات خشک 

تقویت کننده سیستم ایمنی بدن

 تنظیم کننده فشار خون

 افزایش دهنده اشتها

خونساز 

 استخوان بندی را محکم می کند 

ویژگی های سبزیجات خشک سوپر اعلا گشنیز

ویژگی های سبزیجات خشک سوپر اعلا گشنیز 

در بیشتر موارد سبزی ها به صورت اختصاصی برای مجموعه سبز آراد کشت و پرورش می یابند و از طرف بخش کنترل کیفیت و آزمایش‌گاه نکات مهم پرورش گیاهان به کشاورزان اعلام می گردد. از مهمترین نکات در تولید سبزیجات خشک سوپر  اعلا گشنیز و یا سایر سبزی ها مرحله گل گیری، شست و شوی دقیق و بهداشتی آن است.

 در بعضی تولیدی ها بدون توجه به این امر اقدام به خشک کردن محصول می نمایند تا در نهایت قیمت فروش محصول شان به مراتب پایین تر تمام شود. دقت کنید تا هنگام خرید متضرر نشوید. 

بازرگانی سبز آرا دارای کارشناسان زبده‌ ای است که به صورت رایگان مشاوره های خود را به مشتریان عزیز می دهند تا بتوانند محصول خوب را خریداری کنند زیرا اگر موارد بهداشتی رعایت نشود آلودگی های فراوان بر روی سبزی و مصرف آن ها باعث بیماری‌های نامعلومی خواهد گردید.

زمانی که سبزیجات شسته نشده باشند رنگ تیره تری دارند اما یک محصول شسته شده تمیز و شفاف است. کدر بودن سبزی علت دیگری هم دارد و آن استفاده از ماشین آلات تمیز و استاندارد است که رنگ سبزی را به شدت کدر می کند.

 بعد از پاکسازی، محصولات را توسط دستگاه به طور کامل خشک می نماییم. در سبز آراد از مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا استفاده گردیده است به همین دلیل کیفیت محصول خروجی آنها بی نظیر است.

نرخ اینترنتی سبزیجات خشک سوپر اعلا از کارخانه

نرخ اینترنتی سبزیجات خشک سوپر اعلا از کارخانه

نرخ اینترنتی سبزیجات خشک سوپر اعلا از کارخانه علاوه بر حذف واسطه ها باعث صرفه جویی در وقت ، زمان ، هزینه و رفت و آمد می گردد.نرخ اینترنتی سبزیجات خشک با توجه به کیفیت بالایی که دارد دارای قیمت بسیار مناسب است .همیشه نوع بسته بندی بر قیمت تاثیر گذار است .برای این که مشتریان از تولیدات بهره لازم را بگیرند آنها را در بسته بندی های گوناگون به صورت فله عرضه می نماییم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.