فروش ملیون دلاری کفش چکمه ای در آلمان

کفش کتانی در این فهرست به‌عنوان انواع احتمالی کفش‌های متعلق به آنها گنجانده شده‌اند. تعداد جفت کفش nike zoom x که یک کودک مدرسه‌ای در اختیار داشت برای تشکیل مقیاس پاسخ استفاده شد و بر اساس فرصت‌های جلوگیری از قرار گرفتن در معرض پابرهنه با افزایش تعداد جفت کفش‌های موجود، وزن داده شد: هیچ = 0، یک جفت = 1. ، و ≥ دو جفت = 2.

شاخص وضعیت اجتماعی و اقتصادی خانواده

شاخص وضعیت اجتماعی-اقتصادی خانواده برای اندازه‌گیری جنبه‌های چند بعدی نابرابری اجتماعی-اقتصادی در سطح خانوار در میان خانواده‌های مبتلا به پودوکونیوز ایجاد شد. سه بعد (تحصیلات، درآمد و شغل) به طور گسترده ای در اندازه گیری وضعیت اجتماعی-اقتصادی استفاده شده است .

با این حال، این ابعاد در کشورهای در حال توسعه تنوع کمی دارند. در نتیجه، یک رویکرد مبتنی بر دارایی برای اندازه گیری شرایط اجتماعی-اقتصادی در این زمینه ها پیشنهاد شده است .

رویکردهای مبتنی بر دارایی، بسط چارچوب معیشت پایدار (SLF) است که بر دارایی‌های خاص خانوار برای تعیین موقعیت اجتماعی-اقتصادی در میان خانواده‌ها در محیط روستایی تمرکز دارد. به گفته کولمیر و گمپر، «…افراد برای دستیابی به اهداف خود به مجموعه ای از دارایی ها نیاز دارند، زیرا هیچ سرمایه ای به تنهایی برای به دست آوردن نتایج مطلوب کافی نیست.» .

بنابراین، ما وضعیت اجتماعی-اقتصادی خانواده را به عنوان تابعی از مالکیت دارایی‌های مهم معیشتی که شامل دارایی‌های انسانی (دانش، مهارت‌ها و سلامت)، دارایی‌های اجتماعی (شبکه‌های اجتماعی و عضویت در گروه‌ها)، دارایی‌های طبیعی (ذخایر منابع طبیعی مانند زمین) است، مفهوم‌سازی کردیم. دارایی های مالی (نقد و سپرده های بانکی) و دارایی های فیزیکی (مانند سرپناه امن). شاخص‌های دارایی‌های موجود در شاخص وضعیت اجتماعی-اقتصادی از SLF و مطالعات معیشتی موجود در منطقه Wolaita و جاهای دیگر در اتیوپی استخراج شده‌اند. در مجموع 51 شاخص دارایی در شاخص وضعیت اجتماعی-اقتصادی خانواده گنجانده شد و همه به یک پاسخ دوگانه نیاز داشتند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.