فروش تره خشک شده به صورت عمده

فروش تره خشک شده به صورت عمده در مراکز فروش معتبر سبزیجات خشک و تره خشک به صورت مستقیم به فروش میرسد تا خریداران براحتی بتوانند به این محصولات دسترسی داشته باشند .

تره خشک شده را از بهترین نوع سبزی تره تولید می کنند این سبزی دارای ارزش غذایی بالایی است و به علت خواص بی نظیر آن به صورت دمنوش هم استفاده می شود.

تره خشک شده سبزی است با خواص سیر و پیاز با این تفاوت که بوی کمتری دارد وطبع آن گرم و خشک است در انواع غذاهای ایرانی مثل آش ها و سوپ ها کاربرد زیادی دارد محصول تره خشک را از تره با کیفیت و مرغوب بسیار عالی و تمیز تهیه می کنند وبه صورت فله ای و عمده ای و یا در بسته بندی های پلاستیکی شفاف و بهداشتی قرار داده و در حجم های مختلف به فروش می رسد.

تاریخچه سبزی تره

تاریخچه سبزی تره

تره خشک یکی از بهترین نوع سبزی تره است رنگ سبز تیره است از خانواده پیاز کوهی سیر و پیازچه می باشد در مناطق مختلف اروپا و آسیا و آمریکای شمالی رشد می کند به عنوان یک سبزی خوردنی می‌توانید با غذاها میل کنید
از تره خشک در انواع غذاها و سالادها آش ها و سوپ ها و بعضی از کباب ها استفاده می شود.

از زمان قرون وسطا تقریباً پنج هزار سال قبل این سبزی به عنوان یک گیاه کاشته می‌شد تا برای خوردن مصرف شود. کشاورزان هلندی در قرن نوزدهم برای اینکه شیر گاوطعم و مزه متفاوتی پیدا کند گیاه تره را به عنوان تغذیه دام به گاوهای خود می دادند.

موارد استفاده از تره خشک شده و روش نگهداری

موارد استفاده از تره خشک شده و روش نگهداری

از تره خشک شده استفاده های زیادی می توان کرد در پخت انواع غذاها و آش ها و سوپ ها پلوها و کوکوسبزی کاربرد فراوانی دارد و عطر خاصی به غذا می بخشد اگر در قورمه سبزی میزان تره خشک بیشتر باشد به همان اندازه خورشت خوشمزه تری خواهید داشت

زمانی که تره خشک شده را میخرید بهتر است آن را در قوطی سردار نگهداری کنید زیرا در غیر این صورت در معرض هوا قرار می گیرد و این باعث رطوبت دار شدن و از بین رفتن عطر آن میشود.

لازم به ذکر است هنگام استفاده از تره خشک برای تهیه کوکو بهتر است ۱۰ دقیقه آن را در آب سرد بگذارید و درون آبکش ریخته و استفاده کنید .البته در این روش کمی از خواص تره وارد آب می شود که برای جلوگیری از این کار وقتی تره خشک را با تخم مرغ هم می زنیم مجدداً رطوبتی که در خود تخم‌مرغ است باعث جذب آب به تره خواهد شد.
بنابراین توصیه می‌شود که در سبد غذایی خود از تره خشک استفاده کنید و از خواص بی نظیر آن بهره ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.