سفارش کلی سبزی خشک ترخون فله

سبزی خشک ترخون فله یک نمونه سبزی خشک معطر موجود در بازار است که علاوه بر طعم و عطر مطبوع دارای خواص دارویی نیز هست که توسط بسیاری از فروشندگان به فروش می رسد و می شود این سبزی را به صورت فله سفارش داد. بدلیل آنکه نمیشود سبزی را در زمان طولانی حفظ و نگهداری کرد برای استفاده مداوم و طولانی مدت آن را خشک میکنند و مورد استفاده قرار می دهند.

سفارش کلی سبزی خشک ترخون فله

بازار فروش سبزی خشک ترخون فله

بازار فروش سبزی خشک ترخون فله از سبزی خشک استفاده های زیادی می شود مانند تهیه دمنوش، معطر کردن چای و از این سبزی در غذاهایی مانند آش رشته، شولی آب گوشت و … نیز استفاده می کنند.سبزی ترخون طرفداران زیادی دارد و بازار فروش خوبی دارد و به صورت فله بسیار پر فروش است زیرا استفاده های زیادی از این سبزی می کنند و خواص بسیاری دارد.بسیاری از بانوان این سبزی را به صورت تازه میخرند و در منزل خود خشک میکنند و حتی به فروش می رسانند به این صورت که بعد از پاک کردن و شستن این سبزی را روی پارچه ای نخی که آب گیر باشد پهن می کنند و در جای خنک با تهویه مناسب منتظر می مانند که ترخون ها خشک شوند. اگر از آفتاب برای خشک کردن سبزی استفاده کنیم ممکن است رنگ سبزی از حالت طبیعی خود خارج شود و تیره شود اما زمان کمتری برای خشک شدن می برد.

اگر بخواهیم به صورت فله و آماده این سبزی را بخریم باید به رنگ سبزی خشک توجه کنیم که باید سبز باشد و اصلا به تیرگی نزدیک نباشد و خیلی حالت پودری و خورد شده نباشد چون مدت زیادی خشک شده و کهنه است، همچنین سبزی خشک با کیفیت نباید دارای چوب های خشک زیادی باشد و باید تمیز و به دور از خاک باشد زیرا اگر سبزی تمیز را خشک کنیم عاری از هرگونه الودگی و خاک است و قیمت سبزی ترخون فله با کیفیت به نسبت سبزی های دیگر بالاتر است.خواص دارویی ترخون به این صورت است که برای كساني كه نقرس دارند مفید بوده و براي دل درد و دردهاي معده كه دراثر غذا به وجود آمده است میتوان از دم کرده ترخون خشک استفاده کرد.مصرف بیش از حد ان نیز مضراتی به همراه دارد.

صادرات سبزی خشک ترخون فله

صادرات سبزی خشک ترخون فله شرکت ما علاوه بر فروش داخلی به عنوان صادرکننده سبزی خشک ترخون فعالیت زیادی داشته و این سبزی را با کیفیت بالا به کشورهای دیگر نیز صادر می کند.برای خرید سبزی ترخون فله با کیفیت می توانید از طریق سایت شرکت ما سفارش خود را ثبت کرده و در کوتاه ترین زمان درب منزل خود تحویل بگیرید. هدف شرکت ما رضایت شکا مشتریان عزیز در امر خریدی به صرفه و مطمئن و هدر نرفتن وقت با ارزش شما عزیزان می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.