سس مایونز روژین میتوانید جلوی خونریزی را بگیرید

چگونه با آووکادو سس مایونز درست کنیم؟

غذاهای آووکادو از جمله طعم های استثنایی سفره های محبوب هستند. به اندازه فواید آووکادو دستور العمل های آووکادو وجود دارد. یکی از آنها مایونز آووکادو است. هنگامی که از طعم مایونز آووکادوی سالم لذت بردید، ممکن است هرگز نخواهید به سس مایونز معمولی برگردید! اگر سس مایونز آووکادو را امتحان نکرده اید، حتماً دستور العملی که ما به شما خواهیم داد را دنبال کنید! با دستور العملی که در زیر خواهیم داد پاسخ سوالات طرز تهیه سس مایونز از آووکادو و نحوه خوردن آووکادو را خواهید یافت!

اگر به سلامتی خود اهمیت می دهید، باید جایگزینی برای سس مایونز روژین در بازارها تولید کنید! آیا می دانستید که می توانید با آووکادو در خانه سس مایونز درست کنید؟ با این دستور تهیه سس مایونز، علاوه بر فواید آووکادو، طعمی وصف ناپذیر پیدا می کنید. اگر هم آووکادو و هم مایونز را دوست دارید، بیایید دستور العمل آووکادو را فقط برای شما به شما ارائه دهیم. هم دستور پخت و هم طعم سس مایونز آووکادویی آسان و سالم را دوست خواهید داشت! آنقدر که به فکر لیسیدن تیغه های مخلوط کن می افتید بدون اینکه مخلوط آووکادویی را که از داخل مخلوط کن عبور داده اید داخل کاسه قرار دهید! اکنون مواد را آماده کنید!

2/3 فنجان آووکادوی رسیده له شده،2 قاشق چایخوری سرکه سفید یا سیب،2 قاشق چایخوری آب لیمو،3/4 قاشق چایخوری پودر پیاز،1/8 قاشق چایخوری پودر سیر ،1/4 قاشق چایخوری نمک،1/4 فنجان آب،2 قاشق غذاخوری روغن یا آب اضافی برای سس مایونز کم چرب

تمام مواد را در مخلوط کن بریزید. همه مواد را به خوبی در مخلوط کن مخلوط کنید تا یکدست شود. اگر مایونز رقیق‌تری می‌خواهید، باید آب بیشتری اضافه کنید! اگر مایونز تند می خواهید، می توانید کمی سس تند یا پاپریکا اضافه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.