خرید مستقیم سبزی خشک فله

خرید مستقیم سبزی خشک فله در مجموعه بازرگانی سبز آراد بدون واسطه صورت می گیرد. کسانی که مایل به خرید مستقیم سبزی خشک فله هستند می توانند این محصول را در حجم زیاد با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایند زیرا ما خود تولید کننده و تامین کننده هستیم.

 سبزیجات خشک با درجات کیفی مختلف با توجه به درخواست مشتریان ارائه می شود. بعضی از سبزیجات خشک کاملاً تمیز ، شسته شده ، ضدعفونی ، بدون چوب و شاخه هستند که در کارگاه های خود آن را تولید می کنیم. سبزیجات خشک خانگی ، صادراتی و اعلا جز این دسته هستند. در حالیکه بعضی سبزیجات خشک شسته شده هستند که کمی ساقه و چوب دارند و با کیفیت درجه دو هستند. این سبزیجات برای فروشگاه های پخش سبزی خشک و رستوران ها عرضه می شوند.

 یک سری درجه ۳ برای عطاری ها هستند که چوب و شاخه بیشتری دارند. خرید مستقیم سبزی خشک فله از طریق سایت  بازرگانی سبزآراد باعث می‌ شود تا در دست واسطه ها حذف گردد و این محصول با قیمت ارزان تر و کیفیت مناسب تر به دست شما عزیزان برسد بنابراین برای ارتباط راحت تر با ما می توانید از طریق واتساپ و یا پر کردن فرم، درخواست خود را ثبت نمایید تا همکاران ما با شما ارتباط گرفته و مشاوره های لازم را انجام دهند و از این طریق خرید خوبی را تجربه نمایید.

ویژگی های یک سبزی خشک با کیفیت 

ویژگی های یک سبزی خشک با کیفیت 

سبزی خشک در سه سطح خانگی، سنتی و صنعتی تولید می شود. در نوع صنعتی همیشه تستی وجود دارد که از انگشتان پرسنلی که با ماده غذایی در تماس مستقیم هستند، کشت میکروبی گرفته می شود. دستگاه های دخیل که برای تهیه و تولید سبزیجات و مواد غذایی به کار برده می شوند مرتب ضدعفونی می گردند.

برای تهیه سبزیجات خشک در کارخانه ، ابتدا سبزیجات را می شویند و پس از ضدعفونی کردن نهایی ، آن برای خرد شدن آماده می شوند. برای اینکه رنگ طبیعی سبزی حفظ شود و دیرتر فاسد گردد به مدت 1.5 تا 3 ثانیه در آب جوش با بخار آب آنزیم بری (بلانچینگ) می کنند.

سبزیجات بعد از اینکه با اندازه های یکسان با دستگاه خرد شدند آماده خشک شدن می شوند. مزیت سبزی های خشک شده ی صنعتی با استفاده از دستگاه خشک کن در این است که با این روش سبزیجات  در دما و رطوبت مشخص در مدت زمان معین خشک می شوند.

کیفیت سبزی خشک فله

کیفیت سبزی خشک فله

 محصولاتی که در واحدهای صنعتی تهیه می شود نسبت به واحدهای صنفی مقررات و نظارت جدی تری دارند زیرا سبزی های فله ای اغلب تاریخ تولید و انقضا ندارند و در عطاری ها و محیط باز نگهداری می شود و در ضمن کیفیت شستشو و خشک کردن آنها مشخص نیست.

محصولات خشک وقتی از نظر کیفی در سطح پایین باشند ارزش تغذیه ای افت چشمگیری دارد. بهتر است سبزی خشک را از کارخانه ای که دارای تاریخ مصرف ، پروانه بهداشت و نشانه استاندارد است انتخاب کنید.

 خرید آنلاین سبزی خشک فله

 خرید آنلاین سبزی خشک فله

 خرید آنلاین سبزی خشک فله را می توانید از بازرگانی سبز آراد با قیمت مناسب و حجم بالا در انواع متنوع از طریق پر کردن فرم در سایت اینترنتی درخواست نمایید. مشاورین و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط می‌ گیرند تا شما را برای خرید بهتر راهنمایی کنند. هدف ما کیفیت بالا، قیمت مناسب، ارسال بار در سریع ترین زمان ممکن می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.