تلویزیون سامسونگ 37 اینچ که بعد از تاریکی هوا روشن نمی شود

در سال 2009، سامسونگ 31 میلیون پنل تلویزیون تخت فروخت و همچنان بزرگترین سهم بازار جهان را در اختیار داشت.

بعداً، این شرکت بازاریابی برای تلویزیون های سه بعدی ارتقا یافته با اتصال به اینترنت را آغاز کرد. تلویزیون سامسونگ دارای یک سیستم عامل سفارشی شده از سیستم عامل تایزن مبتنی بر لینوکس منبع باز است.

تا سال 2018، سامسونگ سهم بازار بالایی در بازار تلویزیون های هوشمند داشت و تقریباً 20 درصد از تلویزیون های هوشمند فروخته شد.

سامسونگ یک تلویزیون صفحه منحنی شگفت انگیز دارد که دید وسیعی را برای شما فراهم می کند.

این تلویزیون سامسونگ 37 اینچ قرار است تجربه تماشا را طبیعی‌تر کنند و با شکل چشمان شما توهم تماشای پانوراما را ایجاد کنند.

همچنین از نظر طراحی جذاب است و از نظر عمق و کنتراست وزن دارد.سامسونگ اولین شرکت تلویزیونی بود که فناوری های بازی هیجان انگیز را معرفی کرد.

سامسونگ در کنار فناوری ها دارای پنل های VA است که رنگ های مناسب و زاویه دید وسیعی را ارائه می دهد.

پنل VA نسبت کنتراست بالایی دارد. این یک انتخاب خوب برای بازی در تاریکخانه و همچنین عملکرد خوبی در یک محیط روشن است.

همچنین دارای قابلیت کنترل بازتاب است که به شما امکان می دهد از تجربه بازی خود حتی در محیط های روشن تر لذت ببرید.تلویزیون QLED سامسونگ دارای فناوری ضد تابش نور است که ساختار چشم شب پره را کپی می کند.

این به طور قابل توجهی برای کاهش انعکاس یا خیرگی بر روی صفحه تلویزیون ایجاد شده است.

این برجستگی با چشم ماه مقایسه می شود زیرا برجستگی ها و شیارهای اندازه نانو آن مشابه آن است و این برجستگی ها به چشم پروانه اجازه می دهد تا نور منعکس شده کافی را جذب کند.

اتصال تک کابلی به شما این امکان را می دهد که دستگاه ها را با یک کابل متصل کنید تا محیط اطراف شما مرتب تر به نظر برسد و سیم کشی قابل مشاهده نیز کاهش یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.