تازه عروسی بخاطر مبلمان راحتی مدرن خودکشی کرد

مبلمان راحتی مدرن مناسب با تمام دکراسیون های کلاسیک و مینیمال است. برای کمک به معلمان که عاقل بمانند، توصیه هایی را گردآوری کرده ایم تا به شما در این مواقع عجیب کمک کند. به جنبه مثبت نگاه کنید – برای مدتی بدون بازداشت بعد از مدرسه!

اهداف ما چیست؟

هدف اصلی استفاده از فناوری فقط برای امتحانات و آزمایش نیست. نکته مهم این است که محتوا و روش های مناسب برای رسیدن به اهداف آموزشی خود را پیدا کنیم.

برقراری ارتباط با دانش آموزان و ایجاد فضایی که دانش آموزان را برای یادگیری ترغیب می کند، مهم تر است. بازگشت به اصول تربیت معلم!

اهداف خود را با شرایط فعلی تنظیم کنید – تفکر انتقادی، ارتباط و همکاری از راه دور را آموزش دهید. به بچه ها زمان بدهید تا فعالیت هایی را انجام دهند که معمولاً در مدرسه برایشان وقت ندارید.

زمان برای خواندن، طراحی، رنگ آمیزی یا کدنویسی وجود دارد. پرورش خلاقیت ذهن های جوان را فعال نگه می دارد.

در حالی که به فناوری فکر می کنید، دانش آموزان را فراموش نکنید. آیا در کلاس شما یک بچه خجالتی وجود دارد که هرگز دست خود را برای پاسخ دادن به سؤالی بالا نمی‌آورد؟

هنوز باید مطمئن شوید که آنها نامزد هستند. هر چند وقت یکبار به آنها یک “تکان” دیجیتال بدهید تا مطمئن شوید که خوب هستند.

اینترنت مملو از منابعی است که به دانش‌آموزان در هر سنی کمک می‌کند تا یاد بگیرند، اما دانستن اینکه از کجا باید شروع کرد می‌تواند کمی سخت باشد.

برای ساده تر کردن تدریس تا حد امکان، سعی کنید از منابع موجود مدرسه مانند وب سایت مدرسه استفاده کنید. به این ترتیب، بچه ها یک منبع آنلاین قابل اعتماد برای اطلاعات خود دارند.

اگر دانش‌آموزان شما دقیقاً بدانند که باید اطلاعات خود را از کجا دریافت کنند، احتمال کمتری دارد که با ایمیل فیشینگ مواجه شوند یا تصادفاً بر روی بدافزاری که به عنوان دانلود پنهان شده است کلیک کنند .

بالاخره آخرین چیزی که کلاس به آن نیاز دارد یک سایبر است. -حمله… اگرچه این می تواند بهانه ای خلاقانه برای رهایی از انجام تکالیف باشد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.